Skip to content

FIRMAST

MEIE TEGEVUSVALDOND

MEIST

Drooniga pildistamisega sai algust tehtud alates 2020 aasta kevadest. Teeme pilte huvitavatest objektidest, sündmustest ja eluolust Hiiumaal ja mujal, aegajalt Soomes, Rootsis ja Norras.

On avaldatud meie töid Postimehes, Spordiajakirjades ja Hiiu Lehes

Oleme pildistanud ja filminud vaatamisväärsusi ja toimivaid sündmusi rulapargis, kardirajal, sadamate ja teede ehitustel. Meelisobjektideks on kujunenud kirikud, sadamad, metsad ja põllud, ka kinnisvara jäädvustused ning muud loodusfotod.

Tegutsemiskohaks seega peamiselt Hiiumaa, aga mujal Eestis, eriti Lõuna-Eestis, nii suvel kui talvel. Oma põhitööga seoses olen palju pilte ja videosi teinud nii Rootsis kui ka Norras.

Hiiu droon tegeleb soovi korral ka foto ja video töötlusega. Droon on registreeritud maanteede ametis ning omab drooni käitleja tunnistust. Läbitud on erinevad foto kursused. Tuleviku plaanidest niipalju ,et plaanis soetada droon millel on kasutusel termo kaamera, millega saab majaomanikel abiks olla.Mõõta soojuse kõikumisi hoonetes, ning teha pimedas ja valges otsinguid kui keegi kuskile kadunud.Aitame meelsasti, kel abi tarvis!

Hiiudroon firmast

Omame head tehnikat, DIJ Mavic 3 Cinema droon,
kaameraks Hasselblad L2D-20c.

Sensor 4/3 CMOS, 20 pix
Video: 100 – 6400 ?
Foto: 100-6400 ?
Max foto resolutsioon: 5280 x 3956

Hiiu Droon OÜ on ettevõttena loodud augustil 2022, registreeritud aadressil Männamaa küla, Tiigi tee 2b. Registri nr, 16549030, käibemaksukohuslane nr EE102523113.